Авторазборка

Офіційний дистриб'ютор німецького концерну
KRAUSE-SYSTEM в Україні з 2002 року
(067) 782-41-38

Про нас

У 2000 році було започатковано діяльність компанії STREMYANKA, профіль якої - продаж професійних, напівпрофесійних і побутових висотних конструкцій, які виготовляються з алюмінію, сталі, дерева, скловолокна та інших матеріалів.

Прагнучи забезпечити ринок висотного обладнання якісними надійними конструкціями, STREMYANKA надає кожному покупцеві найширший асортимент драбин, вишок-тур, підмостків, будівельних лісів, шарнірних сходів, ходулів і сходів-трансформерів. У наших каталогах можна знайти як високотехнічні надійні споруди для професіоналів, так і прості зручні моделі для домашньої експлуатації.

Укладаючи договори з перевіреними постачальниками, які мають великий досвід в сфері виробництва підйомних конструкцій, ми пропонуємо споживачам висотне обладнання найкращої якості. Наша компанія дорожить безпекою клієнтів, тому в магазині представлені товари, які мають необхідний термін гарантії.

 Співпраця зі STREMYANKA - це професійні консультації менеджерів, індивідуальний підхід до потреб клієнта, гнучка система оплати і зручна доставка. Замовляйте у нас на сайті stremyanka.com.ua або телефонуйте за тел. (044) 223-81-68.

Залиште свій номер і ми передзвонимо Вам