Авторазборка

Офіційний дистриб'ютор німецького концерну
KRAUSE-SYSTEM в Україні з 2002 року
(067) 782-41-38

Промислове рішення рейок

Ваш консультант

тел. (044) 223-81-68

sales@stremyanka.ua

Спеціальні рішення KRAUSE для залізничного рухомого складу.

KRAUSE є Вашим надійним партнером, якщо справа доходить до індивідуальних і практичних рішень для доступу. Завдяки багаторічному досвіду в конструюванні алюмінієвих спеціальних конструкцій ми спеціалізуємося на виробництві рішень зв'язку для багатьох галузей промисловості.

Наша проектна група створить, виходячи з Ваших вимог, рішення для доступу, яке Ви затвердите. Конструкція випробується в нашій лабораторії. Ваше готове рішення для доступу ми можемо доставити і зібрати на місці. Тому ми пропонуємо все з одного джерела. Довіряйте перевіреній якості КРАУЗЕ і відмінному сервісу.

Ми виробляємо індивідуально для Ваших конкретних вимог в галузі залізничного рухомого складу стаціонарні і мобільні доступи, переходи, сходові майданчики та платформи.

Фронтальні робочі майданчики

Доступ до передньої частини поїзда. Підстроювання по контуру з усіх боків. Зміна ширини під розмір поїзда. З'єднання майданчиків між собою.

Мобільні бокові робочі майданчики

Довжина платформи підлаштовується під розмір поїзда. Платформи використовуються окремо або в зборі. Різна висота платформи. Огородження з боків або ззаду.

Мобільні робочі майданчики для даху

Майданчик з'єднаний з опорами. Приставний трап з регульованою висотою. Огородження з боків або ззаду. Регулювання висоти платформи.

Підступи

Вибір кута нахилу трапа. Вибір майданчика. Висота виходу на рівні з висотою доступу. Огородження з боків постійне.

Переходи

Стабільна алюмінієва платформа. Можливе об'єднання декількох переходів разом. Стаціонарний або мобільний варіант.

Платформи для оглядових ям

Додаткові складані платформи утворюють перехід. Огородження знімні. Ролики з фіксаторами.

Бокові робочі майданчики з регулюванням висоти

Боковий підйом. Довжина платформи за запитом. З'єднання декількох платформ разом. Електричне або механічне регулювання висоти.

Робочі майданчики бокові і для даху з кріпленням до підлоги

Робочі майданчики бокові і для даху з кріпленням до підлоги. Один або два рівні. Гумові бампери захищають від пошкоджень.

Навісні робочі платформи

Стаціонарний майданчик з кріпленням до стелі. Вільний прохід під майданчиком. При двосторонньому варіанті можливе повне перекриття.

Сходинки і майданчики

Сходинки і майданчики

Вирішальне значення має правильний вибір покриття для того, щоб забезпечити опір ковзанню навіть при несприятливих умовах та в різних середовищах. Ми оснащуємо своє рішення доступу в індивідуальному порядку з відповідним для Вас покриттям.

Далі Ви зможете вибрати відповідне покриття. 

           
Сталеві/алюмінієві грати Сталевий/алюмінієвий перфорований лист Сталеві/алюмінієві грати Рифлений алюміній Рифлений алюміній  Настіл дерев'яний
 
 
 
 
 
 

Ролики

Правильний вибір роликів забезпечить кращу мобільність та використання конструкції. Залежно від виду грунту вирішальне значення з точки зору мобільності та експлуатаційної надійності мають розміри шин та гальмівна здатність роликів. Ми пропонуємо цілий ряд роликів, що забезпечує мобільність рішення доступу для різних видів грунту.

Далі Ви зможете вибрати належні ролики.

Ролик Стандарт 160 мм Ролик Посилений 160 мм Ролик Стандарт 200 мм Ролик неповоротний 160 мм Ролик для рейки Стандарт 80 мм Ролик поворотний з монтажною пластиною
 

Інші види виготовлення

Інші види виготовлення

Ми пропонуємо великий вибір системних компонентів для зміни розмірів конструкцій.

Далі Ви можете вибрати системні компоненти

Огородження знімні Огородження знімні Двері - огорожі Приставний трап з регульованою висотою Огородження доступу на платформу Блок для підключення периферії
Рейкові хомути проти зміщення Коротка траверса Центральне гальмо Опорна частина з гвинтовою опорою Електричне регулювання висоти Механічне регулювання висоти
 
У Вас є питання до наших спеціальних конструкцій з алюмінію? Зв'яжіться з нами і дізнайтеся більше про наш сервіс для спеціальних конструкцій з алюмінію. Ми проконсультуємо Вас особисто.
Дякуємо! Ми з Вами зв'яжемося.
Мені потрібен каталог
Я согласен с тем, чтобы фирма ВИРАСТАР информировала меня по электронной почте или по факсу о специальных торговых акциях и предложениях. Эту услугу я могу в любое время отозвать по факсу +49 6631/795-139 или по электронной почте unsubscribe@krause-systems.de Это, само собой разумеется, не влечет за собой никаких дополнительных затрат, кроме как за услуги связи по базовым тарифам
Я согласен с тем, что фирма ВИРАСТАР сохранит мои данные электронным способом. Важная информация

Залиште свій номер і ми передзвонимо Вам